28 серпня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
   Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію секретаря міської ради Капітули В.В. про хід виконання рішення міської ради від 06.09.2017 року № 169 «Про соціальний захист населення міста Здолбунів».
    Затвердили розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
   Розглянувши колективну скаргу щодо роботи кафе «Струмок» по вулиці Грушевського,1 виконавчим комітетом прийнято рішення встановити тимчасово режим роботи кафе «Струмок» з 01.09.2019 року щоденно з 07.00 до 23.00 год.

    На клопотання директора Здолбунівського міського клубу Верещук К.В. затверджено калькуляцію вартості квитка на проведення вечорів відпочинку Здолбунівським міським клубом з 1 вересня 2019 року в сумі 10 грн.
    На звернення директора «Волинь-цемент» філія ПАРТ «Дікергофф Цемент Україна» надано дозвіл на огородження території прилеглої до обмінних колій вищеназваного підприємства та залізничної станції Здолбунів по розі вулиць Шевченка та Івана Гончара (бувший залізничний переїзд) на відстані до 60 м.п. від залізничної колії з метою недопущення до колій сторонніх осіб.
    Затверджено перелік житлових будинків, в яких недоцільне встановлення приладів обліку тепла у зв’язку з подальшою можливістю відключення їх від системи централізованого теплопостачання.
    Затверджено проектно-кошторисну документацію на будівництво ліній водопостачання на житловий масив по вулицях Мартинівка, Польова, Б.Тена, Івасюка, провулках Щепкіна та Комунальному в місті Здолбунів кошторисна вартість якої становить 6784798 грн.
    Погоджено схему доставки товарів до торгівельних об’єктів розміщених на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку по вулиці Шкільній, 31 зі сторони вулиці Лесі Українки з виїздом на вулицю Шкільну через проїзд між житловими будинками 31 та 33 по вулиці Шкільній.
    Також дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Взято на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Розглянуто питання щодо захисту майнових прав дітей. Мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу.