23 жовтня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. про хід виконання рішення сесії міської ради від 13.06.2018 року № 653 «Про стан та завдання щодо покращення автобусного сполучення в місті Здолбунів». Завідуюча комунальним відділом Сирота І.Г. інформувала про хід виконання рішення виконавчого комітету від 10.04.2019 року № 75 «Про благоустрій парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій в місті Здолбунів в 2019 році». Заслухали інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. та вирішили подати на затвердження міської ради звіт про виконання Здолбунівського міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
    Розглянули звернення ОСББ «Локомотив 11» та обслуговуючого кооперативу ЖБК «Рідне місто» та погодили проведення робіт з благоустрою прилеглих до будинків територій.
   Виконавчим комітетом прийнято рішення про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Здолбунів.
    Для ТОВ «Компанія технологій» встановлено тариф на теплову енергію в розмірі 1493,16грн./Гкал.
    Розглянуто листи ТзОВ «Акріс Агро» та ТзОВ «Традекс Агрі» та погоджено маршрути руху автотранспорту підприємств по місту Здолбунову з 23 жовтня 2019 року по 01.09.2020 року за таким графіком:

    1) для ТзОВ «Акріс Агро»:
- понеділок - вулиці 8 Березня, Шевченка, Незалежності та у зворотньому напрямку;
- вівторок, середа - вулиці 8 Березня, Зелена, Грушевського, Фабрична, Незалежності та у зворотньому напрямку;
- четвер, п’ятниця - вулиці 8 Березня, І.Гонти, Грушевського, Фабрична, Незалежності та у зворотньому напрямку;
- субота - вулиці 8 Березня, Зелена, Грушевського, Фабрична, Незалежності та у зворотньому напрямку;
- неділя - вулиці 8 Березня, І.Гонти, Грушевського, Фабрична, Незалежності та у зворотньому напрямку.
    2) для ТзОВ «Традекс Агрі» - по вулицях 8 Березня, І.Гонти та у зворотньому напрямку.
    Рух вантажівок проводити з 6 до 22 години, з забороною в нічний час.
    А також до 01.07.2020 року ТзОВ «Традекс Агрі» відремонтувати вулицю І.Гонти, ТзОВ «Акріс Агро» - частину вулиці Грушевського.
    Прийнято рішення про внесення подання до Здолбунівської РДА про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительці міста Здолбунів.
   Також затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету. Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Розглянуто 2 питання щодо захисту майнових прав дітей. Мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто 28 питань порядку денного.