З 1 до 15 листопада 2019 року, включно, триватиме етап голосування за проекти подані на конкурс   «Громадський бюджет Здолбунова», який буде реалізовано у 2020 році.
    До участі в голосуванні допущено 7 проектів:
    № 1: Облаштування зупинки на трасі поруч вулиць Польова, Мартинівка, Івасюка, пров. Щепкіна, Б. Тена. Автор - Мокрик М.М. Бюджет проекту – 46 000 грн.
    № 2: Встановлення декоративних скульптур для безпечного переходу дітей по пішохідних переходах біля шкіл міста. Автор - Бабак Л.В. Бюджет проекту – 100 000 грн.
    № 3: Проведення свята вулиці Кн.Ольги. Автор – Миронюк І.Г. Бюджет проекту – 33 800 грн.
    № 4: Фестиваль повітряних зміїв. Автор – Наук Ю.В. Бюджет проекту – 18 625 грн.
    № 5: Здолбунів - місто велосипедистів. Автор – Козачок О.Г. Бюджет проекту – 16 000 грн.
  № 6: Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по Проспект Цементників,5,7,9, Герцена,4, Старицького в м.Здолбунів. Автор – Мачула Т.В. Бюджет проекту – 75 800 грн.
    № 7: Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Коперника 57 та вул. Шкільна 44. Автор – Гриценко Ю.Л. Бюджет проекту – 72 700 грн.
    Детальніше ознайомитися з проектами можна на сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Громадський бюджет Здолбунова» (натиснувши на банер).
    Взяти участь у голосуванні може кожен здолбунівчанин, який досягнув 16-річного віку та відповідає наступним критеріям:
    - місце проживання особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом;
    - підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці;
    - особа навчається у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання;
   - особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності;
    - місце народження особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.
    Важливо: віддати свій голос можна лише за один проект!!!
    Голосування буде здійснюватися в онлайн режимі через е-сервіс «Громадський бюджет Здолбунова» (щоб перейти на ресурс - необхідно натиснути на банер на головній сторінці офіційного сайту Здолбунівської міської ради (http://www.zdolbyniv.rv.ua), або в Здолбунівській міській раді (1 поверх, 1 кабінет, щодня з 8.00 год до 17.00 год, обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год ).