27 листопада 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Члени виконкому розглянули та погодили проекти місцевих Програм та проект бюджету на 2020 рік.
    Заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої загальним відділом міської ради Євтушок Л.Т. про хід виконання рішення виконавчого комітету від 27.02.2019 року №30 «Про стан торговельного обслуговування населення міста Здолбунів».
    Дали згоду приватному підприємцю Лавренюк О.Б. та члену ОСББ «Старицького, 8» Бєловій О.А. на проведення робіт по благоустрою прилеглих до будинків територій.
    Розглянувши клопотання завідувача дошкільним навчальним закладом «Грайлик» виконавчий комітет прийняв рішення з 01 січня 2020 року відкрити 1 інклюзивну групу для дітей з особливими освітніми потребами.
    Закріплено за загальноосвітніми навчальним закладами міста Золбунова території для здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку.

   За клопотанням ТзОВ Комунальних підприємств, скориговано норми надання послуг з вивезення побутових відходів в м.Здолбунів для багатоквартирних будинків в розмірі 1,52 м.куб. на одного мешканця в рік, які будуть введені в дію з 1 грудня 2019 року.
    Виконкомом розглянуто клопотання відділу державної виконавчої служби Здолбунівського районного управління юстиції щодо надання дозволу продажу квартири по вулиці Старицького, 6, кв.3 міста Здолбунів. Оскільки право користування в даній квартирі мають малолітні діти, вирішено відмовити у клопотанні.
    Прийнято рішення про забезпечення цілодобової подачі води абонентів КП «Здолбунівводоканал» на 2020 рік та дано дозвіл на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації. Дозволено зріз аварійних дерев в місті Здолбунові.
    Також мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 5 питань щодо захисту майнових та житлових прав дітей.
    Громадян, які потребують поліпшення житлових умов, взято на кватирний облік.
    Внесено подання до Здолбунівської РДА про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительці міста Здолбунів.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто 28 питань порядку денного.