18 грудня 2019 року відбулась тридцять восьма сесія Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Основними питаннями, що розглядалися депутатами на сесії, були питання затвердження бюджету та місцевих програм на 2020 рік, звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, затвердження нормативно-правової оцінки земель міста, яка буде діяти з 01.01.2021 року.
    При формуванні проектів рішень враховано ряд змін і зауважень депутатів Бабак Л.В., Орлова М.В., Павлової Т.Ф., Сироти Д.Ю., Українця А.Ю., Бабія О.О., Середюка С.О., Броніча А.Й., Семенова В.В., Калити Т.М., які були висловлені на засіданнях постійних депутатських комісій, за які депутати проголосували одноголосно.
   Для ефективного управління майном комунальним підприємством «Міське будинкоуправління» передано на баланс комунальному підприємству «Здолбунівське» ряд об’єктів. Поповнено статутні фонди, шляхом внесення майна, комунальних підприємств «Здолбунівське», «Здолбунівкомуненергія», «Здолбунівводоканал».
    Також депутати прийняли рішення з деяких «земельних» питань, зокрема: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста, яка вступить в дію з 01.01.2021 року; про прийняття в комунальну власність міста земельної ділянки та надання дозволу на поділ земельної ділянки по вул. Котляревського; про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності; про продовження дії договорів оренди земельних ділянок, наданих для здійснення підприємницької та іншої діяльності. Загалом, з 40 «земельних» питань, депутати розглянули лише 7, розгляд інших перенесли на наступне пленарне засідання.

https://www.youtube.com/watch?v=F1TFoekrWAQ

https://www.youtube.com/watch?v=IXmA4tp2ySQ

https://www.youtube.com/watch?v=gb4fzSOlILU