24 грудня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Члени виконкому затвердили орієнтовний план роботи по розгляду основних питань на засіданнях виконавчого комітету Здолбунівської міської ради у 2020 році.
    Затвердили списки громадян, що перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов при Здолбунівському виконавчому комітеті станом на 01.01.2020 року.
    Визначили на території міста Здолбунів виконавців житлово-комунальних, комунальних послуг на 2020 рік.
    Затвердили розпорядження міського голови, видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Розглянули клопотання КП «Здолбунівкомуненергія» та погодили планові норми споживання теплової енергії на послуги з централізованого опалення в розрізі житлових будинків.
    Затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху Здолбунівського міського клубу в сумі 1653,241 тис.грн, в т.ч. будівельні роботи в сумі 1191,903 тис.грн.

    Створено ритуальну службу при КП «Здолбунівське». На клопотання КП «Здолбунівське» виконавчим комітетом прийнято рішення встановити з 1 січня 2020 року тариф на окремий вид ритуальних послуг, який включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг – копання могили в розмірі 762,13 грн.
    Також житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 5 питань щодо захисту майнових та житлових прав дітей.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто понад 30 питань порядку денного.