З метою розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом України з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
    Здолбунівська міська рада, маючи велику потребу в придбанні спеціально обладнаного автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю (на її території проживає 100 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, в тому числі понад 30, які пересуваються на візках) стала активним учасником урядової програми. Результатом цього стала перемога в конкурсі, який проводився Міністерством соціальної політики України.
    І ось нарешті, 14 січня 2020 року, цей, такий бажаний спеціалізований автомобіль було отримано КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради.
    Зазначений автомобіль придбано за кошти фонду соціального захисту інвалідів.
    Спеціалізований автомобіль обладнано на базі французького автомобіля «Пежо», є досить комфортний. Він може одночасно перевозити двох інвалідів-візочників, на інвалідних візках, також має 4 пасажирських місця. Підйомний пристрій автомобіля максимально враховує потреби інваліда-візочника і є дуже зручним в користуванні.