22 січня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Члени виконкому заслухали та прийняли до відома інформацію завідуючої загальним відділом міської ради Євтушок Л.Т. про виконання рішення виконавчого комітету від 26.06.2019 року №119 «Про стан роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2019 року».
    Затвердили графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях на перше півріччя 2020 року.
    Затвердили графік збирання твердих побутових відходів по місту Здолбунів на 2020 рік.
    Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське», виконавчий комітет прийняв рішення скоригувати тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця, в розмірі 23,46 грн. за 1м.куб., який буде введено в дію з 1 лютого 2020 року.


    Паламарчук А.О. погоджено розміщення тимчасової споруди для провадження торгівельної діяльності за адресою вулиця Шкільна, 42 на земельній ділянці, яка належить товариству з обмеженою відповідальністю «Промтехсервіс».
    Сидорук О. В. погоджено проведення робіт по благоустрою прилеглої до належного їй приміщення території земель міста по вулиці Шкільній, 23.
    Також мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу. Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 2 питання щодо захисту житлових прав дітей.
    Дитину, позбавленої батьківського піклування, взято на квартирний облік.
    Внесено подання до Здолбунівської РДА про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительці міста Здолбунів Кондратюк В.Д.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто 20 питань порядку денного.