04 березня 2020 року відбулось розширене засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики.
    На засіданні депутатами були розглянуті проекти рішень, які внесені до порядку денного чергової сорок першої сесії Здолбунівської міської ради, зокрема: звіт про виконання Здолбунівського міського бюджету за 2019 рік; внесення змін до місцевих програм та зміни до міського бюджету на 2020 рік; надання одноразової матеріальної допомоги; затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Здолбунів. Депутати розглянули проекти регуляторних актів, а саме: «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Здолбунів на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку» та ін.
    У засіданні комісії взяли участь: Мельник В.І. - керівник КП «Здолбунівводоканал», Нечипорук В.М. – начальник фінансового управління Здолбунівської РДА, Гарбовський М.В. – керівник ДЮСШ, Довгалець О.Л. – керівник ГО ФК «Локомотив», Соборський О.Є. – керівник ГО ФК «Здолбунів».