18 грудня 2020 року під головуванням міського голови Владислава Сухляка відбулась друга сесія Здолбунівської міської ради восьмого скликання. 
   Першим питанням порядку денного депутати затвердили Регламент Здолбунівської міської ради – документ, який визначає порядок проведення пленарних засідань ради, постійних комісій та інших важливих аспектів організації роботи ради.
  Далі прийняли рішення про початок процедури реорганізації сільських рад шляхом приєднання їх до Здолбунівської міської ради, утворили в межах територіальної громади два старостинських округи: Копитківський (з центром у с. Копиткове), що складається з сіл Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Мар’янівка, Новосілки та П’ятигірський (з центром у с. П’ятигори), що складається з сіл П’ятигори, Глинськ, Підцурків, Загора, Орестів, Ільпінь, Кошатів, Богдашів. Відповідно, затвердили старост старостинських округів: П.А. Ворона - на посаду старости Копитківського старостинського округу, П.М. Нестерчука - на посаду старости П’ятигірського старостинського округу, а заодно і Положення про старост старостинських округів.


    Депутати внесли зміни в рішення міської ради про затвердження структури виконавчих органів Здолбунівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
   Також в ході засідання затверджено ряд рішень щодо утворення структурних підрозділів ради, органів та окремих установ, а саме: Управління з гуманітарних питань, Відділу соціальних гарантій, Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування, Органу приватизації житлового фонду Здолбунівської міської ради.
    Рада одноголосно надала свою згоду на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність Здолбунівської міської ради бюджетних установ і їх майна.
     Депутати внесли зміни до сільського бюджету П’ятигірської сільської ради на 2020 рік та прийняли ряд рішень, що стосуються господарської діяльності комунальних підприємств міста.
    Окрім того, відповідно до чинного законодавства, розглянуто ряд земельних питань у зв’язку зі зверненнями, що надійшли до міської ради від громадян.
    Оскільки депутати доволі плідно попрацювали напередодні на засіданнях постійних комісій, то рішення на сесії приймались виважено і злагоджено.