Організатори
Державна служба України з питань праці
Науково-виробничий журнал «Охорона праці»

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:
- учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
- вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика
- Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
- Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка
- На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.
- Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.
- На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Конкурс проводиться у два етапи

I ЕТАП (у регіонах)
► До 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти/Контактна інформація територіальних органів Держпраці).
Для учасників з Рівненської області повідомляємо контакти Управління Держпраці у Рівненській області: 33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 7, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
► Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:
- перша група – від 6 до 10 років;
- друга група – від 11 до 14 років;
- третя група – від 15 до 18 років.
► Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)
► До 15 квітня 2021 року Держпраці та редакція журналу «Охорона праці» організовують засідання журі фіналу, яке визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021.
► До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Докладніше про конкурс на сайті журналу:
http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2021
Контактні телефони:
(044) 333-73-93 (багатоканальний), (050) 441-51-37

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!