20 лютого минуло сім років від дня, коли на київському Майдані відбувся цинічний розстріл Героїв Небесної Сотні🕯️  На громадську акцію «Віче пам'яті» зібралася здолбунівська громада, щоб вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні.

      Багато наших земляків сім років тому за покликом серця вирушали на революційний Майдан. Майдан - це не просто дата чи місце, це переломний момент у історії українського народу!  Ми не лише вшановуємо пам'ять Героїв, ми їм щиро дякуємо за те, що пробудили мужність в українських серцях!

      Розпочали захід з виконання Державного Гімну України. Представники релігійних конфесій міста відслужили спільну Панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та борцями за незалежність України. Опісля в небо запустили жовто-блакитні кульки в знак пам'яті загиблих.

      Учасники заходу вшанували усіх героїв Хвилиною мовчання та поклали квіти до світлин загиблих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, вклонившись їхній світлій пам’яті.

 Безымянный коллаж 3