24 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. На початку засідання міський голова Владислав Сухляк оголосив порядок денний.


Члени виконкому розглянули та погодили рішення про виконання Здолбунівського міського бюджету за 2020 рік, затвердили Положення про Реєстр Здолбунівської міської територіальної громади.

Окремими рішеннями був наданий доступ уповноваженим працівникам виконавчих органів міської ради до Реєстру Здолбунівської міської територіальної громади та затверджено опис печаток державних реєстраторів Здолбунівської міської ради.

Члени виконкому схвалили рішення про утворення комісії з питань захисту прав дитини Здолбунівської міської ради та графіки засідань цієї комісії, а також утворення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні було затверджено графіки проведення особистого та виїзного прийому громадян посадовими особами П’ятигірського та Копитківського старостинських округів Здолбунівської міської ради. Ознайомитись з графіком ви можете за посиланням:

http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/novyny/8888-hrafiky-provedennia-osobystoho-ta-vyiznoho-pryiomu-hromadian-posadovymy-osobamy-piatyhirskoho-ta-kopytkivskoho-starostynskykh-okruhiv-zdolbunivskoi-miskoi-rady

Окрім того, для збільшення доступності мешканців всіх населених пунктів громади до послуг, виконком своїми рішеннями уповноважив вчиняти нотаріальні дії головних спеціалістів старостинських округів Здолбунівської міської ради та затвердив описи номерних печаток для здійснення таких дій.

Члени виконкому затвердили порядок створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту. А також затвердили коригування розмірів тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії, що надається комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія».

Також надано дозвіл на зріз аварійних дерев, на підключення житлових будинків до міських мереж водопостачання та каналізації, на тимчасове розміщення пересувної малої архітектурної форми по вулиці Базарній, міста Здолбунів, житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси, розглянуто питання щодо опіки і піклування та надання одноразової матеріальної допомоги.

В цілому було опрацьовано 25 питань і за результатами їх розгляду прийнято відповідні рішення.

Рівшення ви можете знайти за посиланням http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/28-the-decision-of-the-executive-committee/8893-rishennia-vykonavchoho-komitetu-vid-24-liutoho-2021-roku

 

Засідання виконавчого комітету за посиланням https://youtu.be/y7-C_8MAev8