Сьогодні, 28 березня, відбулось оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради.

З метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.03.2021 №15, протоколу № 12 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 27.03.2021 комісія вирішила:

1. Продовжити на території громади "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки та встановити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме заборонити з 00:00 29 березня 2021 року:

1.1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.

1.2. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів.

1.3. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

2. Управлінню з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради здійснювати щоденний моніторинг у закладах шкільної та дошкільної освіти щодо збільшення кількості випадків захворювання серед дітей, педагогічних працівників та інформувати секретаріат комісії

Виконавчим органам Здолбунівської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, що здійснюють діяльність на території громади:

3.1. Вжити невідкладних заходів щодо виконання та контролю за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами)та цього протоколу.

3.2. Забезпечити своєчасне та повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

3.3. Запровадити обов'язковий щоденний температурний скринінг персоналу, вживати заходи щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

3.4. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень.

4. Керівникам ринків посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 відвідувачами і працівниками ринків в частині правильного носіння масок та дотримання дистанції .

5. Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо)дотримуватись обмежень передбачених Протоколом комісії № 6 від 23.03.2021 року та по можливості збільшити кількість надання власних послуг через здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Детальніше - у прикріпленому протоколі