Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 04 серпня 2014 року

 
На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергову тридцять сьому сесію міської ради шостого скликання 06 серпня 2014 року о 12.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
2. Про внесення змін до місцевих програм міста Здолбунів на 2014 рік.
3. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста
Здолбунова квартир № 56, 75 по вулиці Коперніка, 65 міста Здолбунова.
4. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста вартості виконаних робіт.
5.Про затвердження інвестиційної програми розвитку систем централізованого водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Здолбунівводоканал» на 2015 рік
6. Про дозвіл КП “Здолбунівкомуненергія” на списання з балансу основних засобів виробництва.
7. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок ( на місцевості) щодо передачі земельних ділянок у власність на території міста Здолбунова
8. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок (на місцевості) щодо передачі їх у спільну сумісну власність на території міста Здолбунова.
9. Про визнання рішень міської ради такими що втратили чинність.
10. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність.
11. Про надання дозволу громадянці Гуменюк Олександрі Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення
магазину по вулиці Коперника, 61 в місті Здолбунів.
12. Про внесення змін в рішення Здолбунівської міської ради .
13. Про надання дозволу громадянину Лепському Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування будівлі павільйону торгово-побутового призначення) по вулиці Базарна, 18 в місті Здолбунів.
14. Про надання дозволу громадянину Вознюку Віктору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування приміщення магазину) по вулиці Віли І, 3/2, в місті Здолбунів.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років громадянину Бабію Михайлу Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Коротка, 5 в межах міста Здолбунова.
16. Про внесення змін в рішення Здолбунівської міської ради


Секретар ради В.Капітула