Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 12 жовтня 2015 року 

 

На виконання пункту 4 розділу 5 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 10.12.2008 року №620/378, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 21.07.2005 року №630, у зв'язку із зниженням температури зовнішнього повітря та керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Комунальному підприємству КП «Здолбунівкомуненергія» розпочати

опалювальний сезон 2015-2016 років з 13 жовтня 2015 року.

2. Пуск тепла споживачам здійснювати після пред'явлення ними паспортів

готовності до прийняття тепла та погашення заборгованості за раніше спожиту теплову енергію.

3. Керівнику КП "Здолбунівкомуненергія" Шавронській В.А. з метою раціонального використання енергоресурсів суворо дотримуватись температурних графіків подачі тепла споживачам.

4. Власникам об'єктів – теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів до недопущення розморожування систем централізованого водо-, теплопостачання.

5. Рекомендувати Здолбунівському управлінню по експлуатації газового господарства ПАТ «Рівнегаз» опалювальний сезон для населення міста Здолбунів, проживаючого у власних будинках або у приватизованих квартирах житлового фонду, облаштованих індивідуальними системами опалення, розпочати з 13.10.2015 року.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на інженера по

будівництву міської ради Якубчика О.П.

 

Міський голова І.О.Ольшевський