Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови
від   06  травня 2016 року

            
На виконання розпорядження Президента України від 14 липня 2001року № 190/2001-рп « Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах» ,  з метою запобігання нещасних випадків та покращення роботи по організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2016 року,  керуючись статтею 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.Провести сезон безпеки на водних об’єктах міста,а саме: озерах по вулиці Старомильській , по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 27 травня по 31серпня 2016 року.
2.Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І.Г. до 27.05.2016року :
2.1Організувати три рятувальні пости в місцях масового відпочинку людей : один піст на озері по вулиці Старомильській, один на озері по вулиці Заводській, один в гідропарку по вулиці Шевченка. 
Встановити режим роботи матросів – рятувальників з 10.00 по 20.00 години в святкові та вихідні дні.
2.2 Забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм до належного санітарного стану, а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати малі архітектурні  форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття.
2.3 Визначити та огородити  сітками  місця для безпечного купання дітей.
2.4 Провести на вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна.
2.5 Підготувати та розмістити матеріали з правилами поведінки на воді на існуючих інформаційних стендах.
2.6.Заключити трудові угоди про прийняття на роботу матросів- рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2016 року по 1.09.2016 року для підготовки зон відпочинку до літнього купального сезону
3. Директору ДТМР « Чайка» забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів.
4. Комунальному закладу «Здолбунівському  районному  центру первинної медичної допомоги» забезпечити чергування медичних працівників на території пляжів у святкові та вихідні дні.
5. Завідуючий загальним відділом Євтушок Л.Т. довести до відома підприємців , які надають торгівельні послуги на пляжах , про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв на території пляжів.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка В.В.
Міський голова        І.О.Ольшевський