Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 469

 

Про надання дозволу громадянину Каленюку
Андрію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо
зміни цільового призначення частини земельної ділянки
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських
будівель та споруд по вулиці Шевченка, 3 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Каленюка Андрія Вікторовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, що надавалась для ведення особистого селянського господарства, по вулиці Шевченка, 3 в місті Здолбунів на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інші представленні документи та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,20,123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 « Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 3 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею площею 535 метрів квадратних (0.0535гектара) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Шевченка, 3 в місті Здолбунів, за рахунок земель , що перебувають у власності Каленюка Андрія Вікторовича.
2. Громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робітта представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О. Ольшевський.