Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 470

 

Про надання дозволу громадянці Гречаній Олені
Іванівні на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального гаража
по вулиці Лесі Українки, гараж № 29 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Гречаної Олени Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Лесі Українки, гараж № 29 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Гречаній Олені Іванівні, яка проживає в місті Рівне по вулиці А. Мельника, 8 гуртожиток 10 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0045 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Лесі Українки, гараж № 29 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Гречаній Олені Іванівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робітта представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський