Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 471

 

Про надання дозволу громадянці Іванець Ганні
Іванівні на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці Старомильська, 10 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Іванець Ганни Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Старомильська, 10 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Іванець Ганні Іванівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Старомильська, 10 квартира 1 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,01 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Старомильська, 10 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Іванець Ганні Іванівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський