Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 474

 

Про надання дозволу Товариству з обмеженою
відповідальністю « Поліхім» на розроблення проекту
землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу
земельної ділянки не сільськогосподарського призначення
для обслуговування цілісного майнового комплексу хлібозаводу
по вулиці Щепкіна, 13 на території в міста Здолбунів

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю
« Поліхім» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування цілісного майнового комплексу хлібозаводу по вулиці Щепкіна, 13 на території в міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 120, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю « Поліхім» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 13782 метрів квадратних (1.3782гектара ) для обслуговування цілісного майнового комплексу хлібозаводу по вулиці Щепкіна, 13 на території в міста Здолбунів, за рахунок земель ВАТ « Здолбунівський завод продтоварів».
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський