Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 477

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки у власність шляхом
викупу та погодження звіту про експертну грошову
оцінку земельної ділянки несільськогосподарського
призначення та продаж вказаної земельної ділянки
суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю « Земляприватінформ» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.2089 гектара у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13, в місті Здолбунів за рахунок земель ВАТ « Здолбунівський завод продтоварів» (землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних, будівель та споруд )
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13, за рахунок земель ВАТ « Здолбунівський завод продтоварів» (землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних, будівель та споруд )
 3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 33976 ( тридцять три тисячі дев’ятсот сімдесят шість ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 25.01.2012).
4. Продати земельну ділянку площею 2089 квадратних метрів( 0,2089 га.) за суму 33976 ( тридцять три тисячі дев’ятсот сімдесят шість ) гривень, суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу Здолбунівської міської ради .
5. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 ( трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.