Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 478

 

Про надання дозволу громадянці Шепелюк Антоніні
Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо
передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки
не сільськогосподарського призначення для обслуговування
адміністративного приміщення, будівлі котельні та пральні
по вулиці Стефановича, 4-а на території в міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Шепелюк Антоніни Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування адміністративного приміщення, будівлі котельні та пральні по вулиці Стефановича, 4-а на території в міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл громадянці Шепелюк Антоніні Петрівні, яка проживає місті Здолбунів вулиці Симона Петлюри, 28 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 1100 метрів квадратних ( 0,11 гектара ) для обслуговування адміністративного приміщення, будівлі котельні та пральні по вулиці Стефановича, 4-а на території в міста Здолбунів, за рахунок земель ВАТ „ Банно-прального комбінату „Сніжинка”.
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський