Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 484

 

Про включення земельної ділянки по вулиці Міцкевича, 26-а
яка надавалась суб’єкту підприємницької діяльності Шур
Олені Степанівні для реконструкції нежитлових приміщень
під швейне виробництво до переліку земельних ділянок
несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу

 

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни про включення земельної ділянки по вулиці Міцкевича, 26-а, яка надавалась для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна що перебуває у приватній власності суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 0,2503 гектара по вулиці Міцкевича, 26-а що надавалась суб’єкту підприємницької діяльності Шур Олені Степанівні для реконструкції нежитлових приміщень під швейне до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Шур Олені Степанівні сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності яка надавалась для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни, замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський