Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 487

 

Про включення земельної ділянки по вулиці Стефановича
яка надавалась суб’єкту підприємницької діяльності
Кардашу Андрію Юрійовичу для вирощування
саджанців фруктових і декоративних дерев до переліку
земельних ділянок несільськогосподарського призначення,
що підлягають продажу

 

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Кардашу Андрію Юрійовичу про включення земельної ділянки по вулиці Стефановича, яка надавалась для вирощування саджанців фруктових і декоративних дерев до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу , керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Включити земельну ділянку, загальною площею 0,2503 гектара по вулиці Стефановича що надавалась суб’єкту підприємницької діяльності Кардашу Андрію Юрійовичу для вирощування саджанців фруктових і декоративних дерев до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Кардашу Андрію Юрійовичу сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності яка надавалась для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від суб’єкта підприємницької діяльності Кардашу Андрію Юрійовичу, замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський