Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Рівненською філією дочірнього підприємства «Центр державного земельного кадастру» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу громадянину Радецькому Володимиру Петровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Калнишевського, 7 в межах міста Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Радецькому Володимиру Петровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Калнишевського, 7 в межах міста Здолбунів
2. Громадянину Радецькому Володимиру Петровичу звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯК № 544810 від 27.07.2010 «На право власності на земельну ділянку громадянину Радецькому Володимиру Петровичу» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Калнишевського, 7 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Калнишевського, 7 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0323 гектара, громадянину Радецькому Володимиру Петровичу;
Ділянка № 2 площею 0.0322 гектара, громадянину Радецькому Володимиру Петровичу.


4. Громадянину Радецькому Володимиру Петровичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський