Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши клопотання Рівненській філії публічного акціонерного товариства “Укртелеком” про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування приміщення АТС по вул. Коперника, 61, керуючись, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 123 Земельного кодексу України ч. 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій” , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Рівненській філії ПАТ “Укртелеком” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0020 га ( 20 метрів квадратних) в оренду терміном на 5 років для розміщення та обслуговування приміщення АТС по вул.. Коперника, 61 за рахунок земель ВАТ «Укртелеком» .
2. Рівненській філії ПАТ “Укртелеком” замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І. О. Ольшевський