Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року № 499

 

Про надання дозволу громадянці Радчик
Марії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо
зміни цільового призначення частини земельної ділянки
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських
будівель та споруд по вулиці С. Крушельницької, 32 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Радчик Марії Григорівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, що надавалась для ведення особистого селянського господарства, по вулиці С. Крушельницької, 32 в місті Здолбунів на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інші представленні документи та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,20,123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 « Порядок зміни цільового призначення земель , які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Радчик Марії Григорівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці С. Крушельницької,32 кв. 2 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею площею 500 метрів квадратних (0.05гектара) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці С. Крушельницької,32 в місті Здолбунів, за рахунок земель , що перебувають у власності Радчик Марії Григорівні.
2. Громадянці Радчик Марії Григорівні розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О. Ольшевський