Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 512

 

Про надання дозволу громадянину Брославському
Володимиру Анатолійовичу на розроблення проекту
із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
терміном на 5 років для обслуговування частини адміністративного
приміщення по вулиці 8 Березня, 35-а в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши заяву громадянина Брославського Володимира Анатолійовича про вилучення частини земельної ділянки по вулиці 8 Березня, 35-а, що надавалась для обслуговування частини адміністративного приміщення, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 141 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Брославському Володимиру Анатолійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Лесі Українки, 7-а квартира 33 на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.01 гектара в оренду терміном на 5 років для обслуговування частини адміністративного приміщення по вулиці 8 Березня, 35-а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель, що перебувають в оренді Брославського Володимира Анатолійовича ( договір оренди № 36 від 01.11.2004).
2. Громадянину Брославському Володимиру Анатолійовичу, розробити проект із землеустрою в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський