Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 березня 2012 року 

 

Відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 за № 1094, Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації ”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,03 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Віли 1, 46-а, передбачену для продажу суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.03 гектара у власність шляхом проведення земельного аукціону суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення по вулиці Віли 1, 46-а, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі, землі змішаного використання.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом проведення земельного аукціону замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, та провести державну експертизу даного проекту.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І. О. Ольшевський