Р І Ш Е Н Н Я

Від 6 червня 2012 року

 

На виконання частини 5 статей 30,40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частини 5 статті 3 Закону України «Про запобігання впливу світової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, керуючись статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Здолбунів, що додається (додаток 1).
2. Затвердити Порядок розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Здолбунів у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена (додаток 2).
3. Затвердити Примірну форму договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури міста Здолбунів з розрахунком величини пайової участі (додаток 3).
4. Відділу бухгалтерського обліку і контролю виконавчого комітету Здолбунівської міської ради відкрити рахунок для перерахування замовниками до місцевого бюджету коштів для створення і розвитку інфраструктури міста Здолбунів.
5. Загальному відділу виконавчого комітету Здолбунівської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Здолбунівської міської ради в 10-денний термін з дня його прийняття.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника
міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський