Р І Ш Е Н Н Я

від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», додатком 6 рішення міської ради № 436 від 12.01.2012 року (Програма соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунів, що потребують матеріальної допомоги на 2012 рік), розглянувши заяви спортсменів – важкоатлетів, чемпіонів України 2012 року, членів національної збірної України, майстрів спорту Василевського Р.В. та Смочека С.Ю. про надання матеріальної допомоги на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу, міська рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Надати матеріальну допомогу Василевському Роману Вадимовичу, який проживає по вулиці Шевченка, 27, міста Здолбунів, на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в чемпіонаті світу та Європи в сумі 2500 / дві тисячі п’ятсот/ грн.
2. Надати матеріальну допомогу Смочеку Сергію Юрійовичу, який проживає по провулку Щепкіна, 6, міста Здолбунів, на придбання вітамінів, відновлювальних засобів та калорійного харчування під час підготовки до участі в чемпіонаті світу та Європи в сумі 2500 / дві тисячі п’ятсот/ грн.
3.Завідуючій відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. виплатити вищезгадані кошти.

Міський голова І.Ольшевський