Р І Ш Е Н Н Я

Від 16 березня 2011 року № 99

З метою створення умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом та підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення міста, керуючись Законом України "Про фізичну культуру і спорт", постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 49 "Про утворення центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх",розпорядженням голови Рівненської ОДА №321 від 27 липня 2006 року «Про утворення міських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та удосконалення їх роботи», дорученням голови Здолбунівської РДА № 01/04-71 від 15 грудня 2010 року, статтями 26,54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Організувати міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» на базі оздоровчого центру по вулиці І. Гончара,16.
2. Затвердити Положення міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Здолбунівської міської ради від 12 травня 2010 року №1624 «Про створення Здолбунівського міського центру фізичного здоров’я населення» .
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну
депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова Шевченко М.О.)

Міський голова І. Ольшевський