Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 544

 

Про надання дозволу громадянці
Борисовій Галині Опанасівні на розроблення
проекту землеустрою щодо передачі у власність
шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського
призначення для обслуговування незавершеного будівництва
(розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня, 35
в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 120, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Борисової Галини Опанасівни на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування незавершеного будівництва (розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня, 35 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Борисовій Галині Опанасівні , яка проживає в смт. Квасилів вулиця Шевченка, 4 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 4250 метрів квадратних (0,4250 гектара) для обслуговування незавершеного будівництва (розчинного вузла )вапняного господарства по вулиці 8 Березня, 35в межах
м. Здолбунів, за рахунок земель Здолбунівського районного кооперативно-державного будівельно-монтажного об’єднання „ Райагробуд”.
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський