Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року

 

№555 Про надання дозволу Здолбунівській міській
раді на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у постійне користування
для обслуговування приміщення міського клубу
по вулиці У. Кармелюка,1 в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 25, 126, Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Здолбунівського міського клубу, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування приміщення міського клубу по вулиці У. Кармелюка,1, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0.11 га для обслуговування приміщення міського клубу по вулиці У. Кармелюка,1 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови .
2. Здолбунівській міській раді замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. При невиконанні умов зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський