Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2011 року 

 

Керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 22, 81, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши проект землеустрою розроблений приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років громадянці Росії Зеленській Аллі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня, 42 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 556 квадратних метрів (0.0556 га) в оренду терміном на 5 (п’ять) років громадянці Росії Зеленській Аллі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня, 42 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови в межах міста Здолбунів.
2. Передати земельну ділянку загальною площею 556 квадратних метрів (0.0556 га) в оренду терміном на 5 (п’ять) років громадянці Росії Зеленській Аллі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства по вулиці 8 Березня, 42 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови в межах міста Здолбунів
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Громадянці Зеленській Аллі Володимирівні в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити, що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Громадянці Зеленській Аллі Володимирівні земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
8. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І. Ольшевський