Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при об’єднанні земельних ділянок громадянці Шимків Руслані Олексіївні та видачу нових державних актів на право власності на земельну ділянку по провулку Щепкіна,41 в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при об’єднанні земельних ділянок громадянці Шимків Руслані Олексіївні та видачу нових державних актів на право власності на земельну ділянку по провулку Щепкіна,41 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянці Шимків Руслані Олексіївні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державних актів серія РВ № 0055498 від 10.03.2004 «На право власності на земельні ділянки громадянці Шимків Руслані Олексіївні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по провулок Щепкіна, 43 та серія ЯК 497057 від 27.10.2012 «На право власності на земельні ділянки громадянці Шимків Руслані Олексіївні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по провулок Щепкіна, 41 в межах міста Здолбунів.
3. Видати державний акт на право власності на земельну ділянку загальною площею 0.1601 га для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по провулок Щепкіна, 43 в межах міста Здолбунів, а саме:

4. Громадянці Шимків Руслані Олексіївні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський