Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 21 Закону України «Про оренду землі» та статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Приватного підприємства «Зоря» про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку що була надана для обслуговування готельного комплексу «Зоря », зважаючи на активну участь даного приватного підприємства в заходах по благоустрою міста , міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити з 01.07.2012 по 31.12.2012 орендну плату за користування земельною ділянкою, що була надана Приватного підприємства «Зоря» для обслуговування готельного комплексу «Зоря» по вулиці Грушевського, 25 в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земель міста.

2. Керівнику приватного підприємства «Зоря» укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський