Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 244

 

Про надання дозволу громадянину Салюку Роману Остаповичу
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів

Розглянувши заяву громадянина Салюка Романа Остаповича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Салюку Роману Остаповичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці 2 Лютого, 1 квартира 15 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0032 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Салюку Роману Остаповичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.