Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Родинний Затишок+» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці 2 Лютого, 2 в межах міста Здолбунів, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,42,116,118, Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Родинний Затишок+» (Інд. код. 36338483) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2424 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці 2 Лютого, 2 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Родинний Затишок+» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.
Міський голова І.О.Ольшевський.