Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши лист Комунального підприємства «Здолбунівводоканал» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва адміністративного корпусу і лабораторії очисних споруд по вулиці Шевченка, 1 в межах міста Здолбунів, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,122 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Комунальному підприємству « Здолбунівводоканал » на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,3400 гектара, для будівництва адміністративного корпусу і лабораторії очисних споруд по вулиці Шевченка, 1 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу громадської забудови.
2. Комунальному підприємству « Здолбунівводоканал » замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.