Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 254

 

Про надання дозволу Приватному сільськогосподарському
підприємству племінного птахівництва « Здолбунівське »
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення
земельних ділянок у власність шляхом викупу для обслуговування
майнового комплексу ( будівля інкубатора, приміщення гаража,
будівля дизельної станції) по вулиці Мартинівка, 14-в, та обслуговування
будівлі магазину по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши лист Приватного сільськогосподарського підприємства племінного птахівництва « Здолбунівське » про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом викупу для обслуговування майнового комплексу (будівля інкубатора, приміщення гаража, будівля дизельної станції) по вулиці Мартинівка, 14-в, та обслуговування будівлі магазину по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116,127,128, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Приватному сільськогосподарському підприємству племінного птахівництва « Здолбунівське » (Інд. код. 05439019) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом викупу орієнтовною площею 0,4100 гектара, з них:

- площею 0,3900 гектара для обслуговування майнового комплексу (будівля інкубатора, приміщення гаража, будівля дизельної станції) по вулиці Мартинівка, 14-в

- площею 0,0200 гектара та обслуговування будівлі магазину по вулиці 8 Березня, 13 в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови (забудовані землі-землі комерційного використання).
2. Приватному сільськогосподарському підприємству племінного птахівництва « Здолбунівське » замовити проект відведення земельної ділянки та експертно грошову оцінку земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.