Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 256

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності
Шеметовській Ларисі Геннадіївні на розроблення технічної
документації по укладанню договору оренди на земельну ділянку
терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення
магазину по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності Шеметовської Лариси Геннадіївни про надання дозволу на розроблення технічної документації по укладанню договору оренди на земельну ділянку терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення магазину по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні на розроблення технічної документації по укладанню договору оренди на земельну ділянку площею 0.0160 гектара, терміном на 5 років, для будівництва та обслуговування приміщення магазину по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів, за рахунок орендованих земель суб’єктом підприємницької діяльності Коберником Леонідом Олександровичем.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні, замовити технічної документації по укладанню договору оренди на земельну ділянку в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.