Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 257

 

Про надання дозволу приватному підприємству « Сільбуд »
на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для будівництва
та обслуговування приміщення гаража по вулиці
Яворницького, 28 гараж № 10 в межах міста Здолбунів.

Розглянувши заяву приватного підприємства « Сільбуд » про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для будівництва та обслуговування приміщення гаража по вулиці Яворницького, 28 гараж № 10 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл приватному підприємству « Сільбуд » (Інд. код. 13974198) на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0034 гектара, в оренду терміном на 5 років, для будівництва та обслуговування приміщення гаража по вулиці Яворницького, 28 гараж № 10 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Приватному підприємству « Сільбуд », замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.