Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року 

 

Керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 03.05.2012 № 254 «Про додаткові заходи щодо профілактики злочинності та правопорушень у Здолбунівському районі», заслухавши інформацію керуючої справами виконавчого комітету Вознюк С.О., Здолбунівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію керуючої справами виконавчого комітету Вознюк С.О. про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів взяти до відома.
2. Здолбунівському районному відділу управління Міністерства внутрішніх справ України у Рівненській області звернути увагу на недостатню роботу за виконанням даного рішення міської ради від 05.10.2011 № 277 «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів».
3. Роботу громадського формування з охорони громадського порядку щодо виконання своїх повноважень визнати недостатньою.
4. Продовжити термін виконання рішення міської ради від 05.10.2011 № 277 «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів» та хід його виконання заслухати на засіданні виконавчого комітету у лютому 2013 року та на сесії міської ради у жовтні 2013 року.

Міський голова І.Ольшевський