Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року № 619

 

Про затвердження акту від 19.09.2012 року про
встановлення, погодження та закріплення межовими
знаками меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості),
що передається у власність громадянці Сіньковій Зінаїді Михайлівні
для будівництва та обслуговування жилого будинку,
господарських будівель та споруд по вулиці Зелена, 30

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 118, 121, 158 Земельного кодексу України та заслухавши інформацію спеціаліста –землевпорядника Лідіча В. І. про затвердження акту від 19.09.2012 року про встановлення, погодження та закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається у власність громадянці Сіньковій Зінаїді Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Зелена, 30, що межує із земельною ділянкою громадян Сіньковою Наталією Вікторівною , Сіньковим Дмитром Вікторовичем та Сіньковим Максимом Вікторовичем, які безпідставно відмовляються погодити межу при виготовленні технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку розробленого Приватним підприємством
« Рівне-елітзем», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити акт від 19.09.2012 року про встановлення, погодження та закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що передається у власність громадянці Сіньковій Зінаїді Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Зелена, 30.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський.