Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 264

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою
щодо складання договору оренди земельних ділянок
Публічному акціонерному товариству « Волинь- Цемент»
для розширення та експлуатації основних, підсобних і
допоміжних будівель та споруд (будинок культури цементників,
будинок приїжджих ), на території міста Здолбунів.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Приватним підприємством «Рівнебудземпроектсервіс» щодо складання договору оренди земельних ділянок Публічному акціонерному товариству «Волинь-Цемент», для розширення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд (будинок культури цементників, будинок приїжджих ), на території міста Здолбунів та керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України « Про оренду землі», міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання договору оренди земельних ділянок загальною площею 3858 квадратних метрів (0.3858 гектара) терміном на 2 ( два ) роки, Публічному акціонерному товариству « Волинь - Цемент», в тому числі: ділянка № 3 (будинок культури цементників, вулиця Грушевського, 7) площею 3312 квадратних метрів (0.3312 гектара), ділянка № 5 (будинок приїжджих, вулиця Фестивальна, 3 ) площею 546 квадратних метрів (0.0546 гектара) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, на території міста Здолбунів, за рахунок земель що перебували в оренді ВАТ «Волинь-Цемент»

2. Передати земельну ділянку загальною площею 3858 квадратних метрів (0.3858 гектара) в оренду, терміном на 2 (два) роки Публічному акціонерному товариству « Волинь - Цемент», в тому числі: ділянка № 3 (будинок культури цементників, вулиця Грушевського, 7) площею 3312 квадратних метрів (0.3312 гектара), ділянка № 5 (будинок приїжджих, вулиця Фестивальна, 3 ) площею 546 квадратних метрів (0.0546 гектара) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, на території міста Здолбунів, за рахунок земель що перебували в оренді ВАТ « Волинь-Цемент»

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.

4. Публічному акціонерному товариству « Волинь- Цемент» в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.

5. Встановити , що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.

6. Публічному акціонерному товариству « Волинь - Цемент» земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням.

7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.

9. Хід виконання перевірити в серпні 2011 року.

Міський голова І. О. Ольшевський