Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року 

 

Відповідно до статей 122, 127, 128, 138 Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 за № 1094, Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації ”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,17 гектара у власність шляхом викупу на земельному аукціоні для будівництва об’єкту комерційного призначення, на земельних торгах (аукціонах)в місті Здолбунів по вул.Коперника, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Затвердити стартову ціну земельної ділянки в розмірі 508002,17 (п’ятсот вісім тисяч дві гривні 17 копійок) для продажу її на земельному аукціоні відповідно до нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Продати земельну ділянку переможцю земельного аукціону за результатами земельного аукціону.
4. Провести земельний аукціон у листопаді місяці 2012 року.
5. Переможцю земельного аукціону провести благоустрій прилеглої території.
6.Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.).
8. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський