Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року № 631

Про затвердження проекту із землеустрою
щодо відведення земельної ділянки Релігійній
громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ
в постійне користування для будівництва і
обслуговування церкви та підсобних приміщень
по вулиці Фестивальній в місті Здолбунів 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 92, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши проект із землеустрою розроблену Приватним підприємством „Рівнеелітзем” щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній в місті Здолбунів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній в місті Здолбунів.
2. Передати земельну ділянку загальною площею 3335 квадратних метрів (0.3335 гектара) у постійне користування Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ видати державний акти на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством
4. Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м.Здолбунів-ІІ використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
5. Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м.Здолбунів-ІІ забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
6.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський