Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року № 633 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки у власність шляхом
викупу та погодження звіту про експертну грошову
оцінку земельної ділянки несільськогосподарського
призначення та продаж вказаної земельної ділянки
суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,127,128 Земельного кодексу України, та розглянувши проект землеустрою розроблений приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування незавершеного будівництвом (розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня,35, міська рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.4130 гектара у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні для обслуговування незавершеного будівництвом (розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня,35, в місті Здолбунів за рахунок земель Здолбунівського районного кооперативно-державного будівельно-монтажного об’єднання «Райагробуд» (землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних, будівель та споруд).

2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні для обслуговування незавершеного будівництвом (розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня,35, за рахунок земель Здолбунівського районного кооперативно-державного будівельно-монтажного об’єднання «Райагробуд» (землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних, будівель та споруд).


3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 65916 грн. (шістдесят п’ять тисяч дев’ятсот шістнадцять гривень) на підставі експертної грошової оцінки.

4. Продати земельну ділянку площею 4130 квадратних метрів( 0,4130 га.) за суму 65916 грн. (шістдесят п’ять тисяч дев’ятсот шістнадцять гривень), суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні для обслуговування незавершеного будівництвом (розчинного вузла) вапняного господарства по вулиці 8 Березня,35, за рахунок земель Здолбунівського районного кооперативно-державного будівельно-монтажного об’єднання «Райагробуд» (землі промисловості (землі, надані для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних, будівель та споруд).

5. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.

6. Суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.

7. Суб’єкту підприємницької діяльності Борисовій Галині Опанасівні сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 ( трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.

9. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський